visitestonia
Sulge

Logi sisse

Alammenüü

Võitjad

1999        
N 10 km KL     M 15 km KL  
1. Bente Martinsen NOR   1. Espen Bjervig NOR
2. Antonina Ordina SWE   2. Mika Myllylä FIN
3. Kristina Šmigun EST   3. Anders Bergström SWE

 


 

2001        
N 5 km KL     M 10 km KL  
1. Bente Skari NOR   1. Thomas Alsgaard NOR
2. Virpi Kuitunen FIN   2. Per Elofsson SWE
3. Olga Danilova RUS   3. Janne Immonen FIN

 


 

2003        
N 15 km KL ÜS     M 30 km KL ÜS  
1. Bente Skari NOR   1. Jörgen Brink NOR
2. Kristina Šmigun EST   2. Anders Aukland NOR
3. Kaisa Varis FIN   3. Andrus Veerpalu EST

 


 

2004        
N 15 km KL ÜS     M 30 km KL ÜS  
1. Claudia Künzel GER   1. Frode Estil NOR
2. Kristina Šmigun EST   2. Anders Aukland NOR
3. Hilde G. Pedersen NOR   3. Ivan Alõpov RUS
L 4 x 5 km teatesõit     M 4 x 10 km teatesõit  
1. Norway     1. Germany  
2. Germany     2. Italy I  
3. Finland     3. Russia 1  

 


 

2005        
N 10 km KL     M 15 km KL  
1. Marit Björgen NOR   1. Andrus Veerpalu EST
2. Hilde G. Pedersen NOR   2. Frode Estil NOR
3. Katerina Neumannova CZE   3. Jaak Mae EST

 


 

2006        
N 10 km KL     M 15 km KL  
1. Hilde G. Pedersen  NOR   1. Vassili Rotchev RUS
2. Kristina Šmigun  EST   2. Lukas Bauer CZE
3. Justyna Kowalczyk  POL   3. Sergei Novikov RUS
N Sprint KL     M Sprint KL  
1. Lina Andersson SWE   1. Björn Lind SWE
2. Manuela Henkel GER   2. Tor Arne Hetland NOR
3. Elle Gjoemle NOR   3. Vassili Rotchev RUS

 


 

2007        
N 10 km KL     M 15 km KL  
1. Justyna Kowalczyk POL   1. Axel Teichmann GER
2. Virpi Kuitunen FIN   2. Frode Estil NOR
3. Valentina Schevchenko UKR   3. Odd – Björn Hjelmeset NOR
N Sprint KL     M Sprint KL  
1. Virpi Kuitunen FIN   1. Jens Arne Svartedal NOR
2. Astrid Jacobsen NOR   2. Vassili Rotšev RUS
3. Evgenia Šapovalova RUS   3. Torin Koos USA

 


 

2008        
N 10 km KL     M 15 km KL  
1. Virpi Kuitunen FIN   1. Lukas Bauer CZE
2. Aino Kaisa Saarinen FIN   2. Jaak Mae EST
3. Therese Johaug NOR   3. Ville Nousiainen FIN
N Sprint KL     M Sprint KL  
1. Petra Majdic SLO   1. Eldar Ronning NOR
2. Astrid Jacobsen NOR   2. John Kristian Dahl NOR
3. Virpi Kuitunen FIN   3. Ola Vigen Hattestad NOR

 


 

2009        
N 10 km KL     M 15 km KL  
1. Justyna Kowalczyk POL   1. Lukas Bauer CZE
2. Aino Kaisa Saarinen FIN   2. Johan Olsson SWE
3. Virpi Kuitunen FIN   3. Vincent Vittoz FRA
N Sprint KL     M Sprint KL  
1. Petra Majdic SLO   1. Ola Vigen Hattestad NOR
2. Aino Kaisa Saarinen FIN   2. Oystein Pettersen NOR
3. Virpi Kuitunen FIN   3. Björre Naess NOR

 


 

2010        
N 10 km KL     M 15 km KL  
1. Justyna Kowalczyk POL   1.Lukas Bauer CZE
2. Marit Björgen NOR   2. Andrus Veerpalu EST
3. Aino Kaisa Saarinen FIN   3. Jaak Mae EST
N Sprint KL     M Sprint KL  
1. Hanna Falk SWE   1. Emil Jönsson SWE
2. Petra Majdic SLO   2. Ola Vigen Hattestad NOR
3. Aino Kaisa Saarinen FIN   3. Nikita Kriukov RUS

 


 

2011        
N 10 km KL     M 15 km KL  
1. Marit Björgen NOR   1. Eldar Rönning NOR
2. Justina Kowalczyk POL   2. Daniel Rickardsson SWE
3. Therese Johaug NOR   3. Maxim Võlegzhanin RUS
N Sprint KL     M Sprint KL  
1. Petra Majdic SLO   1. Eirik Brandsdal NOR
2. Hanna Brodin SWE   2. Ola Vigen Hattestad NOR
3. Maiken Caspersen Falla NOR   3. Nikita Kriukov RUS

 


 

2012        
N Sprint KL     M Sprint KL  
1. Justina Kowalczyk POL   1. Dario Cologna SUI
2. Marit Björgen NOR   2. Ole Vigen Hattestad NOR
3. Natalja Matvejeva RUS   3. Eirik Brandsdal NOR
N 10 km KL     M 15 km KL  
1. Justina Kowalczyk POL   1. Dario Cologna SUI
2. Marit Björgen NOR   2. Lukas Bauer CZE
3. Therese Johaug NOR   3. Devon Kershaw CAN

 


 

2015        
N Sprint KL     M Sprint KL  
1. Ingvild Flugstad Oestberg NOR   1. Tomas Northug NOR
2. Stina Nilsson SWE   2. Ola Vigen Hattestad NOR
3. Celine Brun -  Lie NOR   3. Toni Ketelä FIN
N Team Sprint V     M Team Sprint V  
1. Ida Ingemarsdottir SWE   1. Alexey Petukhov RUS
    Stina Nilssom         Sergey Ustiugov  
2. Maiken Caspersen Falla NOR   2. Anders Gloeersen NOR
    Ingvild Flugstad Oestberg          Finn Haagen Krogh  
3. Justyna Kowalczyk POL   3. Dietmar Noeckler ITA
    Sylwia Jaskowiec          Federico Pellegrino  

 

Veebipartner: BestIT