Sulge

Logi sisse

Alammenüü

Teabevahetus

 

  • Pealtvaatajatele, sportlastele, meediale ja korraldajatele jagatakse informatsiooni võistluse keskkonnahoidlikkuse osas nii enne toimumist, toimumise ajal kui ka hilisemates kokkuvõtetes.
  • Korraldajatele antakse informatsioon võistluse jätkusuutlikkuse osas veebiseminaril. Samuti antakse korraldusmeeskonnale edasi info toidu kaasa võtmise võimaluste osas ning palutakse kaasa võtta omad karbid.
  • Sportlased ja rahvusvahelistele korraldajatele antakse info jätkusuutliku sündmuse osas edasi enne võistlust toimuvatel veebiseminaridel ja kohapeal toimuval meeskondade kohtumisel.
  • Kõik sildid, mida välja trükitakse on uuesti kasutatavad ning eelistatakse juba olemasolevat materjali.

 


 

Miks me seda teeme? Sest vajalik on olla ühises infoväljas võistlustel toimuva jätkusuutlikkuse edendamise nimel. Jäätmetekke vältimine, jäätmete korduskasutuseks ettevalmistamine ja ringlussevõtt on ringmajanduse lahutamatud osad. Kasutades jäätmeid kui ressurssi, on võimalik saada loodusvaradest maksimaalset kasu ja vähendada nõudlust uute loodusvarade järele. Seeläbi leeveneb uute loodusvarade kasutuselevõtuga seotud keskkonnamõju ning väheneb jäätmeteke.

 


 

Veebipartner: BestIT
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.