Sulge

Logi sisse

Alammenüü

Materjalid

 

  • Sündmusele tellitakse sildid ja materjalid, mida saab edaspidi uuesti kasutada. Kui see võimalik ei ole, siis tehakse valikuid võttes arvesse mõistliku ressurssi kasutamise printsiipi.
  • Samuti kasutatakse toetajate olemasolevaid bännereid ja lippe korduvalt ning uute juurde tellimine toimub viimasel vajadusel. Sellel aastal kogume kokku teistel üritustel kasutusel olnud kaelapaelad ja anname neile uue võimaluse oma ülesannet täita.
  • Infomaterjal kahevõistluse Otepää MK kohta jagatakse kõikidele osalejatele, sh sportlastele ja pressile, ilma trükimaterjale kasutamata - info pannakse ülesse sündmuse kodulehele ja sotsiaalmeediasse.
  • Lilletseremoonial ei kingita sportlastele lõikelillesid, vaid kingitakse Eestimaise tootja tooteid. Lilletseremoonia auhinnad välja pannud Eestimaised tootjad Kristines CakesMAQUS ja Mäe-Püssa mesi.

 


 

Miks me seda teeme? Sest ületarbimine raiskab meie niigi piiratud ressursse. Me toodame rohkem, kui suudame tarbida ja võtame rohkem, kui tagasi anname. Kui kõik tarbivad mõistlikult ja kasutavad seda, mis meil juba olemas on, siis tulevikus ei ole meil vaja uut planeeti.

 


 

Veebipartner: BestIT
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.