Sulge

Logi sisse

Alammenüü

Energia

 

  • Maksimaalselt kasutatakse ära päevavalgust ja püsivat vooluvõrgu energiat. Optimeeritult kasutatakse generaatoreid jms, kui muud võimalust selleks ei ole.
  • Võistlustel kasutatakse energiasäästlikku tehnikat, mis on integreeritud staadioni infrastruktuuri ja kohapeal kasutamiseks ettenähtud. 
  • Kus on asjakohane ja võimalik optimeeritakse energiakasutust maksimaalselt.
  • Telkide soojussüsteem vajab kütust ning sellel aastal kasutame Neste MY™ taastuvtoorainetest diislikütust. Tegu on alternatiiviga traditsioonilisele fossiilkütusele ning tänu sellele vähenevad oluliselt ka CO2-heitmed.

 


 

Miks me seda teeme? Sest on oluline optimeerida energia kasutust. Elekter ei teki lihtsalt õhust, elektri saamiseks on vaja, kas taastuvatest või taastumatutest allikatest, seda toota ning tootmisega kaasneb tihti negatiivne keskkonnamõju. Ka kasutuseta, kuid vooluvõrku lülitatud seadmed võivad osutuda nähtamatuteks energiaraiskajateks, mis tarbivad alaliselt nn fantoomvoolu. Targalt tarbides saame anda panuse, et mõju oleks väiksem.

 


 

Veebipartner: BestIT
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.