Sulge

Logi sisse

Alammenüü

Covid-19 info

Eeltestimise nõue on kohustuslik kõigile akrediteeritavatele isikutele, sõltumata nende immuunsusest ja vaktsineerimise staatusest. PCR-test ei tohi olla läbi viidud varem kui 72 tundi enne Eestisse saabumist ja akrediteerimist. Lisaks tuleb kõikidel akrediteeritavatel isikutel täita terviseküsimustik vähemalt 12 tundi enne Eestisse saabumist.

 

Välisriikide esindajatel on soovitatud enne Eestisse saabumist, tutvuda Eestis kehtivate Covid-19 ennetusreeglitega sh vaktsineerimise jms. Infoga saab tutvuda:

1) https://www.kriis.ee/et/reisimine-eesti-välismaalased

2) https://vm.ee/et/teave-riigid-ja- iseisolatsiooninõuded-reisijad

3) https://ec.europa.eu/info/live-work-travel-eu/coronavirus-response/travel-during-coronavirus-pandemic_et

 

Eestisse saabumiseks tuleb täita reisija küsimustik ja seda on võimalik täita läbi interneti https://iseteenindus.terviseamet.ee/

 

Kolmandatest riikidest (nt Venemaa, Ukraina, Valgevene, Türgi, USA) pärit isikutel tuleb esitada teatis riiki sisenemisest vähemalt viis (5) tööpäeva enne saabumist Politsei- ja Piirivalveametile (ppa@politsei.ee). Oluline info teatise esitamiseks: isiku ees- ja perekonnanimi; sünnikuupäev; seks; dokumendi number; kontaktid (telefon + e-post); saabumise aeg (kuupäev ja kellaaeg) ja sisenemise koht (piiripunkt, lennujaam, sadam).

 

Ühistransporti osalejatele ei korraldada – iga meeskond/grupp kasutab oma transporti.

 

Kasutatavates majutusasutustes rakendatakse kõiki meetmeid osalejate tervise ja heaolu kaitsmiseks, sh gruppide eraldamine teistest hotellikülalistest, võimaluse korral eraldi sissepääsu kasutamine, majutus ühe- või kahekohalistes tubades, kätehügieeni vahendite tagamine, koristusplaanid ja desinfitseerimine enne osalejate saabumist ja peatumise ajal, piisav ruumide tuulutamine ja kliimaseadmete mittekasutamine.

 

Planeeritud on isolatsiooniruumide olemasolu võimaliku nakkushaige eraldamiseks positiivse PCR-testi korral.

Veebipartner: BestIT
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.