Sulge

Logi sisse

Alammenüü

Akrediteerimisvorm

Organisatiooni andmed
Organisatsiooni nimi: *
Meedia tüüp:
 
 
 
 
 
 
 
*
Aadress: *
Riik:
E-post: *
Telefon: *
Koduleht: *
Personaalsed andmed
Perekonnanimi: *
Eesnimi: *
Mobiiltelefon: *
E-post: *
Amet:
 
 
 
 
 
 
 
*
Pressikeskus
Kas vajate töökohta pressikeskuses:
 
 
*
Kas vajate abi transpordi leidmisel?:
 
 
Tele / audio materjalide loomine
Tehke sobiv valik:
 
 
 
*

Ma ei oma TV / meedia õigusi
Olen teadlik, et sissepääs sündmuse toimumispaika mistahes videotehnikaga on TV / meedia õigusi mitteomajatele rangelt keelatud. Mul ei ole lubatud filmida ja kasutada mistahes osi sündmusest sealhulgas võistluseid, kvalifikatsioone, treeninguid, poodiumitseremooniaid ja intervjuusid. Olen teadlik, et mul ei ole kokkulepet filmimiseks organisatsiooniga Infront Sports & Media AG ning Eesti Rahvusringhääling ja kinnitan, et ei sisene sündmuse territooriumile filmimistehnikaga ega filmi või kasuta mistahes osa sündmusest või võta kasutamiseks vastu audiovisuaalset materjali kolmandadelt osapooltelt.


Eesti TV / meedia õiguste omaja
Vastavalt kokkuleppele kohalike (Eesti siseste) TV / meedia õiguste omaja Eesti Rahvusringhääling, on mul õigus salvestada audio-video materjali.
Kinnitan ja võtan vastutuse, et kõik minu poolt sündmuse kajastamisel salvestatud materjal (kaasa arvatud kolmandate osapoolte käest saadud materjal) on avaldatud geoblokeeringuga ja kättesaadav vaid Eesti territooriumil.

 

Rahvusvaheliste TV / meedia õiguste omaja

Rahvusvaheliste TV / meedia õiguste saamiseks või täiendava info küsimiseks võtke palun ühendust Infront Sports & Media AG järgmisel adressil rights@infrontsports.com, megan.mcguire@infrontsports.com, natalia.semenova@infrontsports.com, elena.colasanti@infrontsports.com  või kontakteeruge Infront’i kohapealse esindajaga Federico Margini  | +39 345 665 9537 | federico.margini@infrontsports.com. 

 

INFRONT VIDEO/AUDIO FOOTAGE POLICY (Download FORM)

_


Olen teadlik, et siin kirjeldatud reeglite eiramisel võib Infront Sports & Media AG ning Eesti Rahvusringhääling võtta enda huvide kaitsmiseks tarvitusele juriidilised meetmed ja nõuda kompensatsiooni kahjude korvamiseks. 

Teleproduktsioon

Telepilti toodab AS Levira (kontaktisik Kulno Kägu, e-mail kulno.kagu@levira.ee, telefon +372 5680 4006).

 

Täiendava info saamiseks ja kommentaatoripositsioonide tellimiseks võtke palun ühendust saates e-mail booking@worldfeed.eu

 
Veebipartner: BestIT