Sulge

Logi sisse

Alammenüü

Foto/Video info

ÜLDINFO FOTOGRAAFIDELE JA VIDEOREPORTERITELE

 

Fotograafid ja videoreporterid, kes soovivad kohapeal jäädvustada Tallinna murdmaasuusatamse maailmakarikaetappi 21. märtsil 2023, peavad ennast eelnevalt akrediteerima. 

 

Ühes akrediteeringumaterjalidega saavad kõik fotograafid spetsiaalse vesti, mis peab võistlusterritooriumil liikudes seljas olema. Vesti võtmisel tuleb tasuda deposiit 20 eurot, mis jääb hoiule kuni vesti tagastamiseni.

 

Kontaktisikuks kõigis pildistamisega seotud küsimustes on fotojuht Tarmo Haud, +372 50 97 209.

 

 

Video- ja audiomaterjali loomise tingimused 

 

Tallinna maailmakarikaetapil kehtivad meediaesindajatele piirangud videomaterjali loomises. Piirangud tulenevad lepingutest rahvusvahelisi teleõigusi omava ettevõttega Infront.

 

Lepingust tulenevalt ei tohi võistluse ajal võistlusega seotud materjali salvestada ja geoblokeeringuta (sisu nähtav vaid Eestis) internetis avaldada. Enne ja peale võistlust tehtud materjalile piiranguid ei ole. Ainukeseks erandiks on programmilised treeningud, millele peab samuti rakendama geoblokki (sisu nähtav vaid Eestis). Muudes kanalites on lubatud esitada ainult kuni 90 sek klipid üritusest. 

 

Täpsemalt:

 

  • ametlikke treeninguid salvestada ja materjali ilma geoblokita avaldada ei tohi, kuid intervjuusid võib enne ja pärast neid teha (intervjuudele pole vaja geoblokeeringut);

  • võistlusprogrammi võib salvestada ja materjali internetis kasutada vaid geoblokeeringuga (eelsõidud, veerand-, pool- ja finaalsõidud, autasustamine, intervjuud peale poodiumi Mixed Zone’is staadionil);

  • videointervjuusid võib võistlusprogrammi (eelsõidud, veerand-, pool- ja finaalsõidud, autasustamine) ajal teha, kuid internetti pandud materjal peab olema geoblokeeritud;

  • pressikonverentse võib salvestada (sisule pole vaja geoblokeeringut);

  • peale pressikonverentse võib videointervjuusid teha (sisule pole vaja geoblokeeringut);

  • võistluste ajal staadionil mittesportlastega tehtud intervjuude puhul peab sisu olema hiljem ikkagi geoblokeeritud (sest tegevus jääb võistlusprogrammi raamidesse).

 

Kõik Tallinna maailmakarikasarja etappi kajastavad meediaorganisatsioonide esindajad nõustuvad akrediteerimissoovi esitades ülalnimetatud tingimustega.

 

Droonide kasutamine Tallinna maailmakarikasarja sündmustel on keelatud.

Veebipartner: BestIT
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.