Sulge

Logi sisse

Alammenüü

Foto/Video info

Üldinfo

 

Fotograafid ja videoreporterid, kes soovivad jäädvustada kohapeal Otepää maailmakarikaetappi kahevõistluses 5.-8. jaanuar 2023 peavad ennast eelnevalt akrediteerima.

 

Ühes akrediteeringumaterjalidega saavad kõik fotograafid spetsiaalse vesti, mis peab võistlusterritooriumil liikudes seljas olema. Vesti võtmisel tuleb tasuda deposiit 20 eurot, mis jääb hoiule kuni vesti tagastamiseni.

 

Kontaktisikuks kõigis pildistamisega seotud küsimustes on pressikeskuse juht.

 

Pressile mõeldud koosolek, kus räägitakse lahti võistlusterritooriumil liikumise võimalused ja piirangud, toimub neljapäeval, 5. jaanuaril 2023 kell 9:00 pressikeskuses staadionihoone 3. korrusel.

 

Fotograafidele mõeldud liikumisskeemi ja pildistamispositsioonid leiab vastavatelt kaartidelt, mis on leitavad rajaskeemide alt. 

 

 

Video- ja audiomaterjali loomise tingimused 

 

Otepää maailmakarikaetapil kehtivad meediaesindajatele piirangud videomaterjali loomises. Piirangud tulenevad lepingutest rahvusvahelisi teleõigusi omava Infront.

 

Lepingust tulenevalt võistluse ajal võistlusega seotud materjali salvestada ja geoblokeeringuta (sisu nähtav vaid Eestis) internetis avaldada ei tohi. Enne ja peale võistlust tehtud materjalile piiranguid ei ole. Ainukeseks erandiks on programmilised treeningud, millele peab samuti rakendama geoblokki (sisu nähtav vaid Eestis). Muudes kanalites on lubatud esitada ainult kuni 90 sek klipid üritusest. 

 

 

Täpsemalt seda lahti võttes:

 

  • ametlikke treeninguid salvestada ja materjali ilma geoblokita avaldada ei tohi, kuid intervjuusid võib enne ja pärast neid teha (intervjuudele pole vaja geoblokeeringut);

  • võistlusprogrammi võib salvestada ja materjali internetis kasutada vaid geoblokeeringuga (suusahüpped, murdmaasõit, autasustamine, intervjuud peale poodiumi Mixed Zone’is staadionil);

  • videointervjuusid võib võistlusprogrammi ajal (suusahüpped, murdmaasõit, autasustamine) teha, kuid internetti pandud materjal peab olema geoblokeeritud;

  • pressikonverentse võib salvestada (sisule pole vaja geoblokeeringut);

  • peale pressikonverentse võib videointervjuusid teha (sisule pole vaja geoblokeeringut);

  • võistluste ajal staadionil mittesportlastega tehtud intervjuude puhul peab sisu olema hiljem ikkagi geoblokeeritud (sest tegevus jääb võistlusprogrammi raamidesse).

 

Kõik Otepää kahevõistluse maailmakarikasarja etappi kajastavad meediaorganisatsioonide esindajad nõustuvad akrediteerimissoovi esitades ülalnimetatud tingimustega.

 

Droonide kasutamine Otepää maailmakarikasarja sündmustel on keelatud.

 

Veebipartner: BestIT
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.