Sulge

Logi sisse

Alammenüü

Covid-19 info

Kõik pealtvaatajad on kohustatud alasse sisenemisel turvatöötajale esitama koos isikut tõendava dokumendiga Covid-19 vaktsineerimist tõendava sertifikaadi või mitte rohkem kui 6 kuud tagasi Covid-19 läbipõdemise tõendi. 12-17 aastastele noortele kehtivad lisaks vaktsineerimis- ja läbipõdemistõenditele ka ametlikult läbiviidud PCR (kuni 72 tundi) või antigeeni (kuni 48 tundi) testi negatiivne tulemus teostatuna enne võistluste algust. Alla 12 aasta ja kolme kuu vanustel lastel puudub kohustus oma nakkusohutuse tõestamiseks. QR koodiga Covid-19 tervisetõendi saab alla laadida digilugu.ee lehelt.

 

Turvatöötaja kontrollib esitatud tõendite ehtsust ja kehtivust ning tuvastab taotleja isiku. Kontrollimata ja/või haigussümptomitega isikutel pealtvaatajate alale siseneda ei ole lubatud.
 

Kaitsemaskide kandmine avalikus kohas, kus füüsilist distantsi ei ole võimalik tagada, on kohustuslik kõigile pealtvaatajatele alates 12. eluaastast. Lubatud on kasutada ainult meditsiinilisi või samaväärseid maske ning mask peab katma nii nina kui suu. Näo katmine muude vahenditega (ainult visiir või sall jms) ei ole aktsepteeritav. Vastavalt Terviseameti juhistele ei kehti maski kandmise nõue erivajadustega inimestele, sealhulgas vaegkuuljatele ja alla 12-aastastele isikutele või kui kaitsemaski kandmine ei ole lubatud tervislikel või muudel olulistel põhjustel. Sellisel juhul tuleb esitada kehtiv arstitõend turvatöötajale enne pealtvaatajate alasse sisenemist.
 

Pealtvaatajatel ei ole lubatud siseneda võistlusaladele ning omada kontakte sportlaste, abipersonali ja korraldusmeeskonna liikmetega.

Positiivse testi tulemuse korral või vaktsineerimistõendi puudumisel piletiraha ei tagastata.

 

Rohkem infot Covid-19 reeglite osas saab Covid-19 koordinaatorilt Urve Loit (urve.loit@gmail.com; tel 51 48 705).

Veebipartner: BestIT
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.