Sulge

Logi sisse

Alammenüü

EAS toetus

 

 

 

 

Ettevõtluse arendamise sihtasutus EAS toetab Rahvusvaheliste Sündmuste ja Konverentside toetamise kultuuri- ja spordisündmused meetme raames 19.-20. jaanuar 2019 Otepääl 15 korda peetavad murdmaasuusatamise maailmakarikaetappi.

 

Selle projekti mõju Eestile ja piirkonna tuntusele ja mainele on väga positiivne. Planeeritavate turundustegevuste kaasabil tutvustatakse välissihtturgudel Otepääd ja laiemalt Eestit kui omanäolist, atraktiivset ja sportliku puhkuse veetmise paika. Otepääle ja Eestile on maailmakarikasarja etapi läbiviimise mõju väga suur, aidates kaasa transpordi, majutuse ja toitlustusettevõtjate arengule ning kohalike turismi ja vaatamisväärsuste külastatavuse kasvule.

 

Võistlust vaatavad Eesti Meedia, Eurospordi ja paljude teiste riikide otseülekannetena miljonid inimesed üle maailma ja võistlusest saavad vahetult osa tuhanded inimesed kohapeal!

 

Arengutoetuse projekt saab tuge Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest ja toetuse summa on 65 000 eurot ja projekti number on EU52029.

 

 

FIS PRESENTING SPONSOR:
Veebipartner: BestIT
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.