Sulge

Logi sisse

Alammenüü

Euroopa Regionaalarengu Fondi toetus

 

Projekti toetab:

 

 

Projekti nimi: Rullsuusatamise Maailmakarika etapi korraldamine Otepääl ja Tartus 19.-21.08.22

 

Projekti lühikirjeldus:

Rullsuusatamise maailmakarika etappe korraldatakse reeglina kolmepäevastena. Esimesel päeval sõidetakse sprindivõistlus, teisel päeval on kavas ühisstartidega sõidud ning ürituse lõpetab kolmandal päeval sõidetav eraldistardist tavadistants. Samuti on plaanis pidulik võistluste avamine ning lõpetamine. Kaasavateks üritusteks on planeeritud eraldi sõidud noorsportlastele, et tõsta nende motivatsiooni. 

 

Projekti eesmärk:

Soovime luua iga-aastase traditsiooni ühe spordi suursündmuse näol Tartu linnas ja Otepääl, et propageerida rullsuusatamist ning ka liikumisharrastust üldiselt. Rullsuusatamise maailmakarika etapp annab kohalikele suusatajatele võimaluse ennast rahvusvahelisel tasemel proovile panna ning on samuti suureks motivatsiooni allikaks talvise hooaja ettevalmistamisel. Nagu varasem Eestis järjekordselt väga hästi korraldatud maailmakarika etapp rullsuusatamises näitas, on huvi nii meie, kui ka teiste riikide sportlastel selle sündmuse vastu suur. Projekti elluviimine loob nii regioonile kui Eesti riigile lisaväärtust spordiürituse näol, sellel on tugev sotsiaal-majanduslik mõju ning aitab Tartu linna ja regiooni tutvustada turismisihtkohana. 

 

Projekti tulemus:

Tulemuseks on murdmaasuusatamise suurem kajastatus nii Eestis kui mujal maailmas, positiivne mõju kohalikele ettevõtetele ning positiivne mõju meie sportlastele tugeva konkurentsi näol. Eelmisel aastal osalenud väga tugevad välisriikide koondised andsid suure panuse Eesti tutvustamisele maailmas. FIS Youtube kanali vahendusel vaadati otseülekandeid 25 erinevas riigis.

 

Projekti toetuse summa: 24'333,75

 

Veebipartner: BestIT
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.